Kowalski Adrian – Jest pomysłodawcą i założycielem szkoły. Doświadczony tancerz i nauczyciel posiadający najwyższą w kraju klasę taneczną w tańcu towarzyskim od wielu lat zrzeszony w Polskim Towarzystwie Tanecznym oraz Federacji Tańca Sportowego. Związany z tańcem od 6 roku życia. Laureat kilkudziesięciu najbardziej prestiżowych turniejów Tańca Towarzyskiego w Polsce oraz zdobywca wysokich miejsc na prestiżowych Europejskich turniejach Tańca Towarzyskiego.

Organizator zawodów ogólnopolskich w tańcu towarzyskim oraz prestiżowego cyklu Grand Prix Polski w Sportowym Tańcu Towarzyskim w Sierpcu. W roku 2016 współorganizator kwalifikacji do Pucharu Świata czyli Pucharu Polski Federacji Tańca Sportowego w Płockiej Orlen Arenie oraz spektakli tanecznych prezentowanych na Grudniowych Galach ArtDance. Vice prezes klubu sportowego Falcon&ArtDance  zrzeszającego pary sportowe z województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

Taniec jest jego największą życiową pasją i sposobem na życie, dzięki czemu z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego, kto zdecyduje się na odwiedzenie magicznego świata, którym jest taniec.

Go to Top